Menu

You have no items in your shopping cart.

23 Англійсько-український ілюстрований двомовний словник. English Ukrainian Bilingual Visual Dictionary

CA$32.95
In stock
SKU
9780744080032

Вивчення найбільш поширених і корисних англійських слів і фраз ніколи не було таким простим! Англо-український двомовний візуальний словник

DK, який містить понад 6500 повністю ілюстрованих слів і фраз українською та англійською мовами, а також безкоштовний англійський аудіододаток, є вашим незамінним супутником у житті в будь-якій англомовній країні.

Ви дізнаєтеся всі слова та фрази, які вам знадобляться, щоб купити їжу та одяг, поговорити про роботу та навчання, відвідати лікаря, піти в банк, скористатися громадським транспортом та багато іншого. Словник неймовірно простий у дотриманні, з тематично організованою лексикою, щоб ви могли знайти тісно пов’язані слова з певної теми. Слова та фрази проілюстровані повнокольоровими фотографіями та зображеннями, що допомагає закріпити нову лексику у вашій пам’яті. Комплексний двосторонній покажчик надає миттєвий орієнтир для нової англійської лексики.

Готові вчитися? Словник містить:

Комплексний двосторонній індекс, що забезпечує миттєву довідку
Охоплює ключові теми, включаючи їжу та напої, транспорт, покупки, людей, дім, роботу та відпочинок
Додаткові панелі включають ключові іменники, дієслова та корисні фрази
Фотографії та текст містять усі новітні технології та одяг
Підтримуюча аудіопрограма дає змогу почути всі слова та фрази, вимовлені вголос англійською мовою.
Додаток простий у використанні та допомагає вам вивчити, запам’ятати та вимовити важливу лексику.

Словник містить посібник із вимови для кожного англійського слова, і ви можете використовувати його разом із додатком, щоб вдосконалити свою вимову.
Словник DK– це ефективна альтернатива різноманітним програмам, застосункам і т.п. Ви не залежите від наявності електроенергії, інтернету. Ви в будь-який зручний для вас час можете вивчати англійську лексику!

More Information
Product type Soft Cover Book
Height 3
Length 18
Width 15
Number of pages 360
Language Ukrainian English
Write Your Own Review
You're reviewing:23 Англійсько-український ілюстрований двомовний словник. English Ukrainian Bilingual Visual Dictionary
Your Rating
Back to Top