Menu

You have no items in your shopping cart.

Мокре Горить Soaking Wet and on Fire

CA$95.95
In stock
SKU
2023

Ця книжка приурочена до виставки Soaking Wet and On Fire. Сeramic and Painting by Natalka Husar / «Мокре горить. Кераміка і живопис Наталки Гусар», що організована Gardiner Museum / Музей кераміки, Торонто.

Відкривається 9 вересня 2023 і триватиме до 7 січня 2024 року.

Книжка включає есеї відомих канадських мистецтвознавиць д-ра Секвої Міллер (про кераміку) та Сари Мілрой (про живопис та родинну історію). А також поетичні роздуми Дженіс Кулик-Кіфер.   

Наталкa Гусар включила до книжки всі керамічні праці з 1977 року, які збереглися, і які були представлені на виставці «Золота форма», а також її останню за часом картину «Втрачаю маму» (2019–2023). У цій книжці багато роздумів-творів Наталки про любов і втрати, про рідне й набуте, про землю батьків і свою Україну.

Про назву. Наталка Гусар: «Коли я розповідала мамі про своє навіжене життя, вона здіймала брови і зачудовано хитала головою: «Мокре горить!» Так кажуть про неробу: «Працює, як мокре горить». Але в маминих устах ці слова означали геть інше – те, що буває, коли кидають виклик неможливому.  Вогонь і вода; глина і фарба. «Мокре – горить!»

Здизайновано і надруковано в Україні.

More Information
Product type Hard Cover Book
Height 2
Length 27
Width 24
Number of pages 100
Language Ukrainian & English
Write Your Own Review
You're reviewing:Мокре Горить Soaking Wet and on Fire
Your Rating
Back to Top