Menu

You have no items in your shopping cart.

24 Рівновага

CA$36.95
In stock
SKU
9786171701113

"Рівновага" Володимира Винниченка -  це подорож у часі і просторі, в яку читача запрошує великий український письменник, модерніст і провокатор. Ця книга, що об'єднує роман "Рівновага" та оповідання "Тайна", розкриває перед читачем вишукане полотно життя і смерті, мистецтва та моралі, любові і ненависті, яке розгортається в Парижі на початку XX століття.

Однією з суттєвих переваг книги є можливість побачити Париж часів модернізму очима талановитого письменника. Винниченку вдається передати атмосферу епохи, де в кожному кутку міста відчувається пульсуюче серце культурної революції. Завдяки його словам, читач переноситься в час, коли Париж був не лише географічною точкою на карті, але й центром творчості, де змішувались стилі, думки, ідеї та емоції.

Окрім того, роман "Рівновага" є важливим свідченням та аналізом важких часів для українського народу. Історія, пройнята ризикованими експериментами, непростими стосунками та любовними трикутниками, вибухає під небом Парижа та дахами Монмартру.

Книга «Рівновага» - це не просто літературний шедевр, а виразна маніфестація таланту Володимира Винниченка, який несе унікальну спадщину у світову літературу. 

More Information
Product type Hard cover book
Height 3
Length 21
Width 14
Number of pages 368
Language Українська
Write Your Own Review
You're reviewing:24 Рівновага
Your Rating
Back to Top