Menu

You have no items in your shopping cart.

24 Сєверодонецьк. Репортажі з минулого

CA$38.95
In stock
SKU
9786179518867

Це збірка репортажів, майже всі з яких створені протягом 2020–2021 років. Зібрані разом, вони розкривають образ міста до повномасштабного вторгнення Росії в Україну у 2022 році. В кожному репортажі читач отримає унікальний погляд на життя та історію Сєверодонецька, міста на межі Донбасу і Слобожанщини.

Авторка розповідає, як місто еволюціонувало від ідентичності радянського промислового центру до свідомого, вільного міста незалежної Україні. Репортажі виткані з життя місцевих жителів, відвідин локацій і важливих подій, зокрема революції 2004 та війни, що почалася 2014 року. Ославська, яка народилася та виросла в Сєверодонецьку, послуговується унікальним поглядом місцевої мешканки, збалансованим між об'єктивністю репортажу та суб'єктивним аналізом, іноді іронічним, щоби передати атмосферу та характер міста від першої особи.

Видання приверне увагу тих, хто цікавиться сучасною українською історією, культурою і, зокрема, документалістикою в літературі. Ті, хто цікавиться розвитком міста в контексті історії та культурних змін, знайдуть в книзі цінні відомості та унікальний погляд авторки. Ці репортажі можуть бути цікавим джерелом інформації і для журналістів.

More Information
Product type Hard cover book
Height 2.5
Length 22.0
Width 16.0
Number of pages 180
Language Українська
Write Your Own Review
You're reviewing:24 Сєверодонецьк. Репортажі з минулого
Your Rating
Back to Top