Menu

You have no items in your shopping cart.

Creativity of The Brave

CA$95.95
In stock
SKU
9786179530401

elegraf#2. Creativity of the Brave Design: Projector Creative & Tech Online Institute Creative Director, Art Director, Designer: Glib Kaporikov Designers: Olha Kuzovkina, Yulia Stroi, Anastasiia Shyshenok, Roksana Chychuk, Veronika Sokol Editor-in-Chief: Anna Karhauh Publishers: Sasha Tregub, Sasha Ivanov Projector Creative & Tech Online Institute Photographer: Natalia Azarkina Authors: Anna Karnauh, Serhii Kazarian, Lena Kovalchuk, Den Prystai, Yana Mokhinchuk, Olena Kozar, Tonia Chundak, Jane Shvits, Oleksandra Korchevska-Tsekhosh, Sasha Bychek Translators: Tetiana Dytyna, Borys Previr, Maryna Bakalo, Inna Makahonova, Lisa Bolotova, Varvara Sniedzina English editing: Russel Snyder, Marissa Hastings Kyiv: Projector Publishing, 2023. – 200 с.

Єдиний альманах українського креативу в часи війни тепер англійською!

10% від прибутку з кожного примірника журналу ми передаємо на підтримку бійців ЗСУ України, які воюють в гарячих точках.

Артбук Telegraf. Creativity of the Brave —це візуальна рефлексія реальності, в якій живуть українці з 24 лютого 2022.

Професійний переклад артбуку на англійську містить примітки, коментарі та розширені пояснення, щоб іноземні читачі змогли глибше зануритися в контекст життя під час війни, зрозуміти символи та емоції українців. Дизайн журналу втілив чимало атрибутів війни. Вибухи й дим, перетини блок-постів між розділами. Нумерація сторінок, що починається з 05:00 24 лютого, коли люди почали прокидатися від вибухів по всій країні. Повітряні тривоги, світломаскування, шрифт, що стрілочкою вказує де укриття. Поруч з війною журнал розкриває образ української креативної спільноти: особисті історії людей, що опинилися в окупації, в евакуації, на фронті.

Час від часу вам буде фізично важко читати журнал. Бо війна — це взагалі важко, це не норма. Та ця війна закінчиться нашою перемогою і справедливим миром. Вікдритий корінець підсилює символізм видання. Адже те, що зазвичай закрите, стало оголеним. Наші емоції, страхи, болі, сльози побачив весь світ у своїх новинах. Так само, як і нашу сміливість та нашу правду у боротьбі за перемогу.

Створено та надруковано в Україні.

Особливості дизайну

Тверда обкладинка, унікальна у кожному примірнику. 

У журналі, використано поліграфічний прийом відкритий корінець. Він робиться для того, щоб журнал краще розкривався, що є важливим для візуальних видань, щоб не з'їдалися ілюстрації всередині.

More Information
Height 3
Length 30
Width 25
AGE 16yr
Write Your Own Review
You're reviewing:Creativity of The Brave
Your Rating
Back to Top