Menu

You have no items in your shopping cart.

Дуся і Поросятко Гав Перший день у садочку

CA$12.95
In stock
SKU
9789662647662

5 причин купити цю книжку:

1. Чудово ілюстрована історія про те, як перестати боятися чогось нового, наприклад, відвідин детячого садка.

2. Книжка стане підтримкою на натхненням для дитини, які незабаром доведеться ввійти в нове середовище (дитячий садок, гурти чи інші додаткові заняття).

3. Нові пригоди відбуваються не лише з головною героїнею - дівчинкою Дусею, а й із її другом - улюбленою іграшкою Поростяком Гав. Вони обоє потрапляють у новий для себе світ (у книжці є дві історії і два погляди на ситуацію).

4. Приємні малюнки, зрозумілі для дитини герої.

5. Чудово підходить для читання вголос.

Магдалена-Феліція, яку всі звуть Дусею, зовсім не впевнена, що хоче йти до садочка! А позаяк усім відомо, що сміливості додають мʼякі забавки, то мама шиє для донечки гарненького затишного друга. Свинку в штанцях у квіточку! Спершу Дуся дуже здивована, адже вона чітко (ну, може, трішечки позіха-а-а-аючи) казала, що хоче песятко! Не поросятко! Та щойно Поросятко Гав зʼявилося на світі, – відразу стало зрозуміло: вони з Дусею будуть нерозлучними!

У садочку Дуся знайомиться з Монікою, яка кусається, Йоасею, котра боїться забруднити платтячко й Томеком, який замість іграшки приніс… чайник! Та чайник чудово підійде, щоб влаштувати хатку для Поросятка Гава, а наш плюшевий герой зазнає там неймовірних пригод…

Гарненько поміркувавши, Дуся вирішує, що, мабуть, піде до того садочка ЩЕ РАЗ…

«Дуся і Поросятко Гав» – це серія книжок про дівчинку, яка пізнає світ разом з мамою, татом і плюшевим поросятком. Поросятко Гав допомагає Дусі в складних ситуаціях, а крім того, має власні таємниці!

 

 

More Information
Product type Hard Cover Book
Height 1
Length 24
Width 24
Number of pages 32
Language Ukrainian
Write Your Own Review
You're reviewing:Дуся і Поросятко Гав Перший день у садочку
Your Rating
Back to Top