Menu

You have no items in your shopping cart.

23 Історія філософії по-гуцульськи

CA$26.96
In stock
SKU
9786177411962

«Історія філософії по-гуцульськи» – унікальна книга, яка занурює у магічні глибини гуцульського світу. Живі історії, розповіді з життя людей гір, їх мислення та світосприйняття, де в ролі грецьких філософів виступають знані та менш знані горяни.

Так Юзеф Тішнер у своїй книзі оповідає про почин й постання філософії. Це також багатий світ горянської говірки: польської ґуральської в оригіналі, української гуцульської – в перекладі.

«Історія філософії по-гуцульськи» є не так перекладом, як «перелицюванням» славнозвісної у Польщі «Історії філософії по-ґуральськи» Юзефа Тішнера (1931–2000) – проповідника, філософа, капелана «Солідарності», людини гострого розуму і надзвичайного почуття гумору.

Багатогранна бібліографія автора налічує кілька десятків важливих для всієї польської культури позицій, але саме ця книжка, в якій давньогрецькі філософи оселилися на Підгаллі, набули ґуральських імен і заговорили ґуральським діалектом, стала його найбільшим видавничим успіхом.

Чверть століття по тому залюблений у ландшафтно й ментально споріднені світи українських та польських горян перекладач Олесь Герасим зробив усе можливе, щоб гуцульська версія Тішнерового бестселера зазвучала не менш органічно, ніж оригінал.

Фрагмент книжки можна послухати ТУТ.

More Information
Product type Hard Cover Book
Height 3
Length 21
Width 15
Number of pages 148
Language Ukrainian
Write Your Own Review
You're reviewing:23 Історія філософії по-гуцульськи
Your Rating
Back to Top