Menu

You have no items in your shopping cart.

Fortnite Official Костюми Колекційне видання

CA$34.95
Out of stock
SKU
9786177940059

У цьому колекційному виданні представлені наряди та аксесуари з 1 до 7 сезону Fortnite. Все вбрання ретельно дібрано у тематичні набори з порадами, як зробити свій вигляд неповторним!

Від веселого і казкового до страшного і величного, — тут знайдеться скін на будь-який смак. Офіційне видання Fortnite від Epic Games познайомить читача з найкращими дизайнами, у тому числі з ексклюзивними концепт-артами та ідеями легендарних гравців. Усередині на читачів також чекають історії, що стоять за походженням цих нарядів, а також усі можливі аксесуари до них.

Чому варто придбати:

  • FORTNITE. Костюми - колекційне видання. Що може бути кращим за таке поєднання?!
  • Усі найкрутіші костюми й аксесуари, додані до гри протягом сезонів, згруповано за наборами й описано у цій книжці. 
  • Віддані гравці Fortnite будуть неабияк здивовані деякими фактами про розробку їхніх улюблених костюмів, а також зможуть дізнатися про ті костюми й ігрові предмети, які з’явилися у тих сезонах, що вийшли раніше, ніж гравець приєднався до незмінно епічної «Королівської битви».
  • Що особливого розробники додали до рюкзака Снігового снайпера? Якими міфічними персонажами надихалися створюючи Ангста й Повелителя мавп? На читачів чекають ці та інші унікальні факти із-за лаштунків гри від Epic Games.
More Information
Product type Hard Cover Book
Height 3
Length 23
Width 19
Number of pages 191
Language Ukrainian
Write Your Own Review
You're reviewing:Fortnite Official Костюми Колекційне видання
Your Rating
Back to Top