Menu

You have no items in your shopping cart.

Гільда і чорний пес

CA$26.95
Out of stock
SKU
9786177940011

Четверта частина серії коміксів про Гільду та її друзів!

Виявляється, Тролещина зберігає ще безліч секретів... У місті зникають люди, а в околицях, кажуть, бачили величезного чорного пса. Та у Гільди й удома вистачає відкриттів, схоже в будинку мешкають бешкетливі чарівні істоти — ніссе. Чому їх виганяють з домівок по всьому місту? Куди зникають речі? І що за створіння бродить навколо, наганяючи страх на жителів Тролещини?

Чому варто придбати:

 

  • Якщо ви прагнете зацікавити дитину і заохотити до читання, знайте: комікси справляються із цим завданням на відмінно! А серія коміксів про Гільду до того ж має ще й мегапопулярну мультиплікаційну адаптацію від Netflix. 100% потрапляння у ціль!

 

  • Комікс «Гільда і чоний пес» – четверта пригода у серії. Читачі вже познайомилися із багатьма створіннями, що населяють дивовижний світ Люка Пірсона: тролями, ельфами, велетнями, солоними левами, лісовиком та іншими. Цього разу черга ніссів.
  • Разом із Гільдою читачі поринуть у їхній заплутаний світ і дізнаються, що за таємниці приховує Тролещина. Мало не забули! Гільда приєднується до лав пластунів-щебетунів!
  • 64 сторінки яскравих пригод. Вік читачів: від 6 років.
More Information
Product type Hard cover book
Height 2
Length 31
Width 23
Number of pages 64
Language Ukrainian
Write Your Own Review
You're reviewing:Гільда і чорний пес
Your Rating
Back to Top