Menu

You have no items in your shopping cart.

Набір для творчості "Берегиня" Diamond Painting Kit

CA$67.95
In stock
SKU
4823032517898

Велика шикарна картина стразами по номерах із підрамником.

Розмір картини 40х50 см.

У комплект картини входить:

  • саме полотно з клейкою основою на підрамнику;
  • клей для олівця (для захоплення страз)
  • сам олівець для страз
  • самі стрази
  • контейнер для страз.

Саме полотно захищене плівкою. Відклейте плівку тільки в тому місці, де працюватимете. Кожен пакет зі стразами промаркований номером, який відповідає номеру на картині.

Алмазна мозаїка – це захоплююче хобі, яке дозволяє створювати неймовірні шедеври із кристалів. І одним із найпопулярніших зображень для алмазної мозаїки є образ Богородиці.

Богородиця - символ материнства, захисту та кохання. Її зображення завжди викликає особливі почуття у серцях віруючих і не лише. Тепер, завдяки алмазній вишивці, ви можете створити свій власний шедевр, який буде не лише прикрасою для вашої оселі, але й джерелом натхнення та відпочинку.

Діамантова мозаїка – це легкий та приємний спосіб провести час з користю для вашого здоров'я та розуму. Робота з кристалами допоможе зняти стрес та покращити концентрацію, а кінцевий результат залишить вас у захваті.

Купуйте алмазну мозаїку з образом Богородиці та створіть свій власний шедевр мистецтва. Це не тільки чудовий спосіб розважитися та провести час з користю, але й чудовий подарунок для ваших близьких, який надовго залишиться у їхніх серцях.

More Information
Height 4
Length 53
Width 43
AGE 16yr
Write Your Own Review
You're reviewing:Набір для творчості "Берегиня" Diamond Painting Kit
Your Rating
Back to Top